Zjazd absolwentów w Żelechowie

Koncert Krzysztofa Krawczyka, spotkania klasowe po latach i zabawa do białego rana. A wszystko z okazji dwóch okrągłych jubileuszy - 70 lat kształcenia zawodowego i 50-lecie Technikum Geodezyjnego.

4 czerwca Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie organizuje spotkanie absolwentów wszystkich kierunków kształcenia szkoły - Technikum Geodezyjnego, Technikum Geologicznego, Liceum i Technikum Mechanicznego, Liceum i Technikum Krawieckiego, Liceum Rolniczego, Technikum Żywieniowego, Technikum Hotelarskiego, Liceum Profilowanego, Liceum Ogólnokształcącego, Zasadniczej Szkoły Zawodowej, Szkoły Przysposobienia Rolniczego, Zasadniczej Szkoły Rolniczej.

 

REKLAMA


Uroczystości rozpoczną się o 10.30 mszą świętą. Po niej odbędzie się część oficjalna, na której wystąpi Orkiestra Reprezentacyjna Wojska Polskiego. Na wczesne popołudnie zaplanowano spotkania klasowe, a wieczór upłynie pod znakiem muzyki. Najpierw będzie można posłuchać koncertu Radosława Drechnego, a później na scenie wystąpi Krzysztof Krawczyk. Imprezę zakończy tradycyjnie zabawa do białego rana. Uroczystości odbędą się w ośrodku „Pałac”.

Zgłoszenia do 30 kwietnia. Więcej informacji pod nr tel. 25 7541 169 i na stronie internetowej szkoły www.zsz-zelechow.com.

opr. jdtagi: żelechów  zjazd  wyssogoty  
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy


Kod antysapmowy
Odśwież

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu