Elzbieta Sionek baner

ogłoszenia płatne

Opublikowano: 03 marzec 2015, 07:05
    kręgleborowie

Po dziesięciu turniejach eliminacyjnych, przyszedł czas na ostateczne rozstrzygnięcia w II edycji Ligi Bowlingowej w Borowiu.

12 najlepszych zawodników sezonu wystąpiło w piątkowymi finale. Dołączyło do nich czterech graczy wyłonionych w barażach. W wyniku zaciętych pojedynków, do ścisłego finału awansowało ośmiu graczy.  Podczas emocjonującego finału walka toczyła się aż do ostatnich rzutów. Ostatecznie zwycięzcą ligi został Stanisław Rosłaniec (Parysów), drugie miejsce zajął Dominik Głaszczka  (Miętne), na trzecim stopniu podium stanął Szymon Gajowniczek (Borowie). Pozostałe miejsca zajęli: 4. Arkadiusz Dłużniewski, 5. Łukasz Osiak, 6. Jakub Gąska, 7. Dariusz Migas, 8. Piotr Osiak.

Zwycięzcy za pierwsze trzy miejsca otrzymali puchar w formie kręgla i dodatkowo nagrody  za pierwsze miejsce kulę rotacyjną Roto Grip Scream 2014 pink, a za II i III miejsce  profesjonalne kule sparowe Ebonite Maxim. Zawodnicy, którzy zajęli miejsca od IV do VI otrzymali torby na dwie kule.

Nagrody wręczył wójt gminy Borowie Wiesław Gąska, któremu uczestnicy serdecznie podziękowali za pomysł i organizację ligi Bowlingowej w Borowiu a w dowód wdzięczności wręczyli kręgiel z autografami wszystkich uczestników II edycji.

Organizator gratuluje zwycięzcom i  bardzo dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w lidze.