Opublikowano: 26 styczeń 2016, 06:48
    siatkówka4cvumks mos

Siódme ligowe zwycięstwo odnieśli zawodnicy SPS 4CV. Siatkarze z Garwolina pokonali w stolicy UMKS MOS Wola Warszawa 3:1 (19, -24, 15, 19).

Sobotnie spotkanie, z wyłączeniem drugiego seta, przebiegało pod dyktando gości. Drużyna z Garwolina utrzymywała 2-3-punktową przewagę nad rywalem, którą w końcówkach partii udawało się powiększyć. Wyjątkiem był drugi set, kiedy seria błędów w ataku spowodowała, że UMKS prowadził 11:2 i 15:8. Ostatecznie przyjezdnym udało się doprowadzić do remisu 24:24, ale to gospodarze doprowadzili do remisu.

- Zagraliśmy słabo. Nie graliśmy dobrze. Robiliśmy dużo błędów, ale przeciwnik jeszcze więcej ? skomentował krótko trener SPS Jakub Sokołowski.

W sobotę o godz. 16 w Garwolinie obie drużyny spotkają się ponownie.

UMKS Wola Warszawa ? SPS 4CV Garwolin 1:3 (-19, 24, -15, -19)

4CV: Grabowski, Zawisza, Wilki, Poreda, Kisiel, Rosłaniec, Ozimek (libero) ? Skrajny, Trzmielewski.