Jeśli chcesz, aby Twój tekst został opublikowany prześlij go na info[małpa_]wirtualnygarwolin.pl

Publikujemy wyłącznie teksty podpisane imieniem i nazwiskiem.

Kto pyta, nie błądzi - Jerzy Cieślański odpowiada

Drukuj

Z ogromnym zaciekawieniem przeczytałem listę pytań, skądinąd niezwykle sympatycznych radnych klubu Teraz Garwolin, na których głosowałem i nadal będę głosował. Ich „wielkie zainteresowanie” moimi teoretycznymi rozważaniami mile połechtało moją próżniaczą próżność.

Mam jednak względem zadanych przez Szanownych Radnych pytań, takie oto wątpliwości:

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Teraz Garwolin: polemika w sprawie zbiornika

Drukuj

Polemika w sprawie opinii Jerzego Cieślańskiego o zbiorniku retencyjnym

 

Radni klubu Teraz Garwolin z wielkim zainteresowaniem zapoznali się z opinią p. Jerzego Cieślańskiego w sprawie budowy zbiornika retencyjnego, która ma charakter wielowątkowy od zagadnień dotyczących hydrologii poprzez tematykę ekonomiczną, drogową i wreszcie wątek polityczny. Ile jest prawdy i trafnych spostrzeżeń bądź, co bądź sympatycznego pana Jurka w jego teoretycznych rozważaniach pozostawiamy ocenie samych zainteresowanych tym problemem mieszkańców naszego grodu nad Wilgą.

REKLAMA


W celu wyrobienia sobie obiektywnego stanowiska w przedmiotowej sprawie prosimy o odpowiedź autora tekstu na następujące pytania:

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Strona 1 z 7

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu