Dzień Dziecka w Borowiu

Gminny Ośrodek Kultury 1 czerwca, po raz drugi, zorganizował na ścieżce ekologicznej obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka.

W tym dniu bawiło się 100 dzieci z klas I-III publicznych szkół podstawowych z ternu gminy Borowie. We współczesnym, zabieganym świecie często zapominamy o tym, jak ważna jest otaczająca nas przyroda. Nie zabrakło gier, zabaw i słodkiego poczęstunku od wójta gminy Borowie Wiesława Gąski.

Organizatorzy składają podziękowania Łukaszowi Rosłańcowi i Krzysztofowi Szczypkowi za pogadankę na temat bezpieczeństwa i udział w grach i zabawach z dziećmi. Dzieci chętnie korzystały z przygotowanych atrakcji, aktywnie i  wesoło spędzały czas, podejmując nowe wyzwania i doskonaląc swoje umiejętności. Wszystkie obecne na ścieżce dzieci przystąpiły do czytania w tym samym czasie książek, każdy swojej i każdy innej – uczestnicząc w ten sposób w akcji bicia rekordu w czytaniu książek.  Był także czas na pieczenie nad wielkim ogniskiem kiełbasek, które wzmocniły fizycznie uczestników pikniku.

REKLAMA


Z myślą o najmłodszych przedszkolakach w Gminnym Ośrodku Kultury zorganizowana została dyskoteka ze słodkim poczęstunkiem przekazanym przez wójta gminy.

mat. pras.tagi: borowie  gok  dzień dziecka  
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy


Kod antysapmowy
Odśwież

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu