Jedyny taki dzień w roku

W pierwszych dniach czerwca, gmina Miastków Kościelny zorganizowała obchody Dnia Dziecka. Młodsi mieli zapewnione atrakcje w stolicy gminy, starsi w Starym Miastkowie.

Na uczniów szkół podstawowych z terenu gminy, na placu przed miastkowską szkołą, czekało wiele atrakcji. Były to m.in. trampolina, dmuchana zjeżdżalnia, huśtawki, pomieszczenie wypełnione piłeczkami. Na boisku uczniowie rozgrywali mecze piłkarskie. Równie chętnie korzystali z urządzeń siłowni zewnętrznej.

REKLAMA


Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się motocykle, samochody policyjne i strażackie, do których maluchy ustawiały się w kolejce, aby móc na chwilę usiąść za kierownicą. W kaskach policyjnych i strażackich dzieci z entuzjazmem bawiły się w funkcjonariuszy. Chyba wszystkim bez najmniejszego wyjątku największą radość sprawiła zabawa w pianie i wodzie. Zorganizowane zajęcia odbyły się w przyjaznej atmosferze i przyczyniły się  do integracji uczniów z różnych szkół.

Uczniowie szkół gimnazjalnych odpoczywali w strefie relaksu i aktywnego spędzania wolnego czasu w Starym Miastkowie.

- Każdego roku finansujemy obchody Dnia Dziecka, co spotyka się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony dzieci i młodzieży – podkreśla zastępca wójta gminy Miastków Kościelny Sławomir Rusak.

UG Miastków K./opr. łkJoomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy


Kod antysapmowy
Odśwież

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu