czan ad block test

Duathlon Garwoliński – start 1 maja

Opublikowano: 19 kwiecień 2018, 13:15 Kategoria Sport
duathlon

Już ponad 60 osób zapisało się na III Duathlon Garwoliński „Strefa 2018”. Jeśli lubisz biegać i jeździć na rowerze, zgłoś się, zapisy nadal trwają! Ruszamy 1 maja.

Zawodnicy pokonają około 27 kilometrową trasę, biegnąc i jadąc na rowerze. Wśród zapisanych osób znajduje się 49 mężczyzn i 12 kobiet. Najwięcej, bo 15 osób, zgłosiło się z Lublina. Na drugim miejscu plasuje się Warszawa, a na trzecim Garwolin. Zachęcamy wszystkich do udziału w zabawie i zdrowej rywalizacji. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale, a na najlepszych czekają statuetki. O nagrody będzie można walczyć w klasyfikacji generalnej – Open Mężczyźni i Open Kobiety oraz w różnych kategoriach wiekowych.

11 medali Mazowsza w Pułtusku

Opublikowano: 19 kwiecień 2018, 07:06 Kategoria Sport
pułtuskpływaniemazowsze miętne

W Pułtusku 288 zawodników z 17 klubów rywalizowało o puchar burmistrza tego miasta w pływaniu. W gronie startujących byli zawodnicy ULKS Mazowsze Miętne.

ULKS reprezentowało 25 zawodników. W zawodach dominował klub gospodarzy, ale zawodnicy z Miętnego nie odpuszczali i nie poddawali się. Zawodnicy ULKS zdobyli łącznie 11 medali.

Delfin Garwolin na podium w Sokołowie Podlaskim

Opublikowano: 19 kwiecień 2018, 07:00 Kategoria Sport
pływaniedelfin

W Sokołowie Podlaskim odbyła się ostatnia już runda VI Mityngu Pływackiego, w której oprócz gospodarzy i zawodników UKS Delfin Garwolin rywalizowały jeszcze kluby z Mińska Mazowieckiego i Ostrowii Mazowieckiej. Zawodnicy z Garwolina łącznie zdobyli 23 medale, w tym 9 złotych, 8 srebrnych i 6 brązowych.

Z pewnością najlepiej spisała się dwójka zawodników z Delfina, która zdobyła 2 złote medale, a są to: Alicja Więckowska (100m grzbiet i 100m dowolny) oraz Adam Kenig (50m motyl i 100m zmienny). Po dwa medale zdobyli jeszcze: Bartłomiej Lakus (złoto na 100m zmienny i 50m motyl), Stanisław Siwek (złoto na 50m motyl i srebro na to 100m zmienny), Jagoda Jonak (złoto na 50m klasyk i brąz na 100m zmienny), Maja Skupińska (złoto na 50m grzbiet i brąz na 50m motyl), Barbara Siwek (2 srebra za 25m grzbiet i 50m dowolny), Katarzyna Gałązka (srebro na 100m klasyk i brąz na 50m motyl) i Natalia Burno (2 brązy na 25m motyl i 25m klasyk).

Kolejny rekord Emilii Mazek!

Opublikowano: 18 kwiecień 2018, 06:55 Kategoria Sport
lekkoatletykaemilia mazekwilga garwolin

Szkoła Głowna Handlowa w Warszawie,  była w dniu 15 kwietnia, organizatorem  kolejnych ogólnopolskich „Biegów SGH”, w których wzięło udział ponad 2 tysiące uczestników.

Zawody miały swój  charytatywny oddźwięk , gdyż część dochodu z imprezy została przeznaczona, dla chorego na rdzeniowy zanik mięśni,  Mateuszka. Obyły się m.in. biegi na 1, 5 i 10km, z odrębnymi klasyfikacjami dla studentów. Start nastąpił z ulicy Batorego, a meta była usytuowana w Ogrodach Rektorskich SGH.

Wilga wygrywa po raz pierwszy od pół roku

Opublikowano: 17 kwiecień 2018, 07:11 Kategoria Sport
wilga garwolinmazur karczew

Trwa dobra passa zawodników Wilgi Garwolin. W meczu 20. kolejki GKS pokonał na własnym boisku Mazura Karczew 2:1. Decydującego gola, w doliczonym czasie gry przewrotką strzelił Arkadiusz Zalewski.

Do sobotniego spotkania Wilga przystępowała bez pauzującego za kartki Sebastiana Papiernika. Pierwsze 45 minut nie przyniosło wiele akcji, które mogłyby zakończyć się golami. Oba zespoły skupiały się na walce w środkowej części boiska. Goście defensywę gospodarzy najczęściej próbowali zaskoczyć po stałych fragmentach gry.

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.