KS Troszyn ponownie lepszy od Wilgi

Opublikowano: 27 kwiecień 2024, 16:48 Kategoria Sport
wilga garwolinks troszyn
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Nie było niespodzianki w meczu 25. kolejki IV ligi mazowieckiej. Podobnie jak jesienią, tak i w rundzie rewanżowej, KS Troszyn wygrał z Wilgą Garwolin. Tym razem 2:0 (1:0).

Dzisiejsze spotkanie w odległym Troszynie rozpoczęło się od zdecydowanych ataków gospodarzy. Wilga przetrwała początkowy napór przeciwnika za sprawą m.in. znakomitych interwencji Jakuba Bielińskiego. W 25. minucie Wilga dała się zaskoczyć miejscowym o sprytnie rozegranym rzutem wolnym.

Pierwsze minuty po zmianie stron to wymiana piłkarskich ciosów, która jednak nie zakończyła się trafieniem. Po stronie GKS dogodną okazję do wyrównania miał Emmanuel Obi. Na 20 minut przed końcem gospodarze tym razem po rzucie z autu zaskoczyli Wilgę i ustalili wynik meczu. - Postawa zespołu była dzisiaj budująca – skomentował trener gości Karol Zawadka.

W sobotę 4 maja o godz. 16 Wilga zagra z Błonianką Błonie (jesienią GKS przegrał 1:4).

KS Troszyn – Wilga Garwolin 2:0 (1:0)
Wilga: Bieliński, Grzegorczyk, Gac, Mangke (75` Khasanov), Szulc (70` Domarecki), Shakurau, Kaczyński (60` Rudzki), Piesio, Wieczorek (70` Haber), S. Papiernik, Obi (70` Paszkowski).