Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 21 styczeń 2019, 10:31 Kategoria Aktualności
kronika policyjnapolicjaKPP Garwolin

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zaistniałych od 14 do 21 stycznia

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 225 interwencji, odnotowali 30 kolizji i 2 wypadki drogowe.

Potrącenie na DK 17

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Puznówka na drodze krajowej nr 17. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 64-letni pieszy wtargnął na jezdnię na przejściu dla pieszych w obszarze zabudowanym, wprost pod jadący samochód marki Seat, którym kierował 48-letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia pieszy doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

Kierował mimo zakazu

16 stycznia w Reducinie policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Fiat, nie stosując się do wyroku sądowego – zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Ukradł bmw z podwórka

18 stycznia w miejscowości Uśniaki nieznany sprawca z terenu posesji dokonał kradzieży samochodu marki BMW X5, kolor czarny metalik, rok produkcji 2010. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z Garwolina.

Nietrzeźwy za kierownicą

20 stycznia w Rudzie Talubskiej policjanci zatrzymali 55-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Opel Zafira, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

KPP Garwolin/oprac. jd