reklama

Poseł otworzył biuro

Opublikowano: 29 grudzień 2011, 09:44 Kategoria Aktualności
posełgrzegorz woźniak
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Grzegorz Woźniak oficjalnie zainaugurował pracę w Biurze Poselsko-Senatorskim, które funkcjonuje przy ul. Kościuszki 22, dokładnie tam gdzie przez lata urzędowała poseł Stanisława Prządka. - Chcę zachęcić mieszkańców do odwiedzania biura i uzyskiwania wszelkiego rodzaju porad ? zapewniał poseł Prawa i Sprawiedliwości.

- Nie robię wielkiego halo z tego otwarcia. Chodzi o to, aby mieszkańcom powiatu przybliżyć lokalizację biura i zachęcić ich do odwiedzania i uzyskiwania porad wszelkiego rodzaju ? podkreślał Grzegorz Woźniak.

 

reklama


W biurze zlokalizowanym na pierwszym piętrze w centrum miasta były starosta będzie pełnił dyżury w poniedziałki w godz. 8-14. Zapewnia, że będzie starał się pomóc w każdej sprawie. W inne dni spotkanie z posłem będzie uzależnione od innych obowiązków. Grzegorz Woźniak czas pracy w terenie będzie dzielił między biura innych parlamentarzystów PiS w Mińsku Mazowieckim, Wyszkowie, a nawet odległym Sosnowcu.

Chcę, aby biuro było otwarte od rana do godzin popołudniowych [Grzegorz Woźniak]

Biuro pozostaje póki co bez dyrektora. Jedynym pracownikiem jest Włodzimierz Gołaszewski. ? Po Nowym Roku będzie tu pracowała jeszcze jedna osoba. Chcę, aby biuro było otwarte od rana do godzin popołudniowych ? zaznaczał poseł.

Błogosławieństwa dwupokojowego biura dokonał ks. Ryszard Andruszczak, dziekan dekanatu garwolińskiego. W dzisiejszym otwarciu uczestniczyli m.in. radni powiatowi ? Maciej Kurowski, Mirosław Walicki, Tadeusz Pacek, Adam Bogusz, radni miasta Łaskarzew ? Anna Laskowska, Zdzisław Dębek.

Adres ul. Kościuszki 22 może wydawać się znajomy. To tam, dokładnie w tych samych pomieszczeniach co poseł Woźniak, urzędowała przez lata poseł Stanisława Prządka. Obecnie biuro parlamentarzystki Sojuszu Lewicy Demokratycznej mieści się przy Al. Legionów 4.

łk


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama