reklama

Gm. Sobolew: Ochotnicy z nowym sprzętem

Opublikowano: 02 grudzień 2020, 07:34 Kategoria Aktualności
godzisz-kobusygmina sobolewospkrus
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

W Oddziale Regionalnym KRUS w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie  strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej Godzisz-Kobusy (gm. Sobolew) torby medycznej, wyposażonej w zestaw ratowniczy do udzielania pomocy przedlekarskiej.

Przekazania zestawu przedmedycznego R1 dokonali ze strony OR KRUS w Warszawie Dyrektor Oddziału Regionalnego Joanna Bala, zastępca dyrektora Michał Jaworski oraz kierownik Karol Brojek.

OSP w Godziszu-Kobusach reprezentowali prezesi Sławomir Sawicki Damian Sawicki. Wyposażenie torby pozwoli jednostce udzielać skutecznej pomocy przedmedycznej,  niejednokrotnie decydując o zdrowiu i życiu ludzkim. Z uwagi na tereny rolnicze i coraz większą mechanizację rolnictwa, zestaw ma służyć również rolnikom-ofiarom wypadków przy pracy.

reklama


Dyrekcja OR KRUS w Warszawie od wielu lat pomaga i wspiera  w pozyskaniu wyposażenia lokalne OSP z powiatu Garwolińskiego. W ostatnich czterech latach, dzięki wzajemnej współpracy oraz rosnącemu poziomowi wyposażenia i wyszkolenia, na teren naszego powiatu trafiło 11 toreb R1.

mat. pras., opr. red.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama