reklama

Gmina Garwolin zaprasza na szczepienia i spis

Opublikowano: 22 wrzesień 2021, 07:49 Kategoria Aktualności
spisszczepieniagmina Garwolin
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Już jutro w dwóch miejscach na terenie gminy Garwolin będzie można zaszczepić się przeciwko COVID-19 dowolnie wybraną przez siebie szczepionką. Dodatkowo w tych mobilnych punktach będzie można także wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. Czasu na spisanie się coraz mniej.

23 września 2021 r. (czwartek) w "Klubie Seniora" w Woli Rębkowskiej w godzinach od 14:00 do 16:00 oraz w Gminnym Centrum Animacji Kultury w Sulbinach w godzinach od 16:30 do 18:00 będzie można się zaszczepić przeciw COVID-19. Szczepienia w mobilnych punktach będą realizowane przez NZOZ "Zdrowie" Garwolin. Kwalifikację do szczepienia przeprowadzi lekarz.

- Będzie można zaszczepić się jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson lub dwudawkowymi: Pfizer lub AstraZeneca. W mobilnym punkcie będzie można przyjąć zarówno pierwszą dawkę, jak i drugą - jeżeli ktoś wcześniej przyjął pierwszą dawkę. Każda osoba, która chciałaby się zaszczepić, musi mieć przy sobie dowód osobisty - informuje Urząd Gminy Garwolin.

reklama


 

W punktach szczepień będzie również możliwość spisania się w Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Spisu może dokonać jedna osoba za wszystkich domowników. Osoba ta powinna posiadać przy sobie numery PESEL wszystkich osób, które zamieszkują pod danym adresem.

Z osobami, które do tej pory nie spisały się samodzielnie będzie kontaktować się rachmistrz. Udział w spisie jest obowiązkowy dla wszystkich mieszkańców. Spisać można się także w Urzędzie Gminy Garwolin w godzinach jego pracy.

mat.pras./oprac. red.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama