reklama

Gmina Garwolin prawie spisana! Jutro urząd czynny dłużej

Opublikowano: 28 wrzesień 2021, 14:16 Kategoria Aktualności
spisgmina Garwolin
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Blisko 97 proc. mieszkańców gminy Garwolin wzięło już udział w Narodowym Spisie Powszechnym. Na tych, którym jeszcze nie udało się spisać, będą jutro czekali urzędnicy.

Tylko 2 dni zostały do końca Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Do 30 września wszyscy powinni się spisać za pomocą strony internetowej, przez infolinię lub z pomocą rachmistrza. Brak udziału w spisie grozi karą grzywny w wysokości 5 tys. zł.

Mieszkańcy gminy Garwolin spisują się bardzo dobrze. Dzisiaj w południe spisanych było 96,8 proc. wszystkich mieszkańców gminy. Dla tych 3 proc. osób, które jeszcze nie dopełniły spisowego obowiązku samorząd przygotował dodatkową możliwość. W środę 29 września urząd gminy będzie działał dłużej. W budynku przy ul. Mazowieckiej 16 będzie można się spisać w godzinach od 16:00 do 18:00. Spisać można się także w normalnych godzinach pracy urzędu.

reklama


Spisu może dokonać jedna osoba za wszystkich domowników. Osoba ta powinna posiadać przy sobie numery PESEL wszystkich osób, które zamieszkują pod danym adresem.Z osobami, które do tej pory nie spisały się samodzielnie będzie kontaktować się rachmistrz. 

jd


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama