reklama

Ukradł puszkę WOŚP [wideo]

Opublikowano: 19 styczeń 2023, 16:14 Kategoria Aktualności
garwolinkradzieżpuszkawośppolicja
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego garwolińskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież sprzętu elektronicznego w jednym z marketów na terenie miasta. Wiadomo także, że 25-latek ukradł puszkę z datkami dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która była wystawiona w innym sklepie. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności

We wtorek garwolińscy kryminalni zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który z jednego z marketów ukradł czytnik ebook’ów, powodując straty w wysokości ponad 500 zł. Funkcjonariusze we współpracy z policjantami zespołu ds. wykroczeń powiązali zatrzymanego z inną kradzieżą, do której doszło kilka dni wcześniej. 25-latek wykorzystując moment nieuwagi sprzedawcy w innym sklepie zabrał z lady puszkę z datkami, przeznaczonymi dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pracownicy sklepu szacują, że mogło się w niej znajdować około 200 zł. Każda kradzież zasługuje na potępienie, jednak kradzież pieniędzy przeznaczonych na cele charytatywne szczególnie bulwersuje.

25-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego trafił do policyjnego aresztu. Przyznał się do zarzucanych czynów. Grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

reklama


KPP Garwolin

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama