reklama

Razem zmieniamy Garwolin! Sprawdź, kto może być Twoim radnym

Opublikowano: 02 kwiecień 2024, 08:59 Kategoria Aktualności
wyboryGarwolinMarzena Świeczak
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 4 min.

7 kwietnia mieszkańcy Garwolina wybiorą swoich przedstawicieli i zdecydują o kierunkach dalszego rozwoju miasta. Kandydaci na radnych Komitetu Wyborczego Wyborców Marzeny Świeczak to społecznicy i osoby z doświadczeniem pracy w samorządzie. Wszyscy aktywnie działający na rzecz rozwoju miasta w różnych jego obszarach. Plany na kolejne 5 lat prężnego rozwoju miasta ma także burmistrz Garwolina Marzena Świeczak.

- Zgoda, budowanie dialogu i pozytywne spojrzenie na życie pomagają realizować marzenia. Kandydaci na radnych, którzy stanęli u mojego boku, to ludzie, którzy kochają to miasto i będą dla niego pracować z wielkim zaangażowaniem. Chcemy Was przekonać, że razem możemy zrobić dużo więcej, wspólnie tworzyć miasto ponad podziałami. Znacie ich. To wasi sąsiedzi, znajomi, przyjaciele - ludzie stąd. To osoby, które już teraz mocno angażują się w życie miasta. I chcą zrobić dla niego jeszcze więcej - mówi Marzena Świeczak, burmistrz Garwolina, ubiegająca się o reelekcję w zbliżających się wyborach samorządowych.

 

reklama


To może być Twój radny

Komitet Wyborczy Wyborców Marzeny Świeczak będzie miał swojego kandydata w każdym z 15 okręgów. O mandat ubiegać się będą radni Rady Miasta Garwolina obecnej kadencji: Marek Mikulski (okręg nr 10), Marek Łagowski (okręg nr 12), Krzysztof Ostrowski (okręg nr 2), Piotr Piesiewicz (okręg nr 1), Andrzej Ostolski (okręg nr 11), Jan Paziewski (okręg nr 8) i Tomasz Wielgosz (okręg nr 5). To osoby z dużą wiedzą na temat funkcjonowania samorządu i ogromnym doświadczeniem.

Na liście znajdą się także nowe nazwiska, ale dobrze znane lokalnej społeczności. Nowi kandydaci do rady miasta to uznani społecznicy, mocno zaangażowani w różne działania na rzecz miasta. Izabela Rękawek (okręg nr 7) - pedagog i reżyser Teatru Rękawiczka, Grażyna Makulec (okręg nr 6) - aktywnie działająca seniorka, przewodnicząca garwolińskiego Klubu Seniora, Zofia Kęder (okręg nr 14) - pedagog, nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem, Barbara Wilczek (okręg nr 15) - propagatorka ekologii i prezes Ogrodów Działkowych "Zefirek”, Krystian Jończyk (okręg nr 3) - pedagog i prezes Garwolińskiego Stowarzyszenia Kolarskiego Horyzont, Marcin Kępka (okręg nr 13) - ratownik medyczny, strażak - ochotnik i organizator wielu akcji charytatywnych, Zbigniew Winek (okręg nr 9) - radny VII kadencji, pełnił funkcję prezesa w firmie POL-ZBYT i wiceprezesa Wspólnoty Gruntowej w Garwolinie, Robert Pielak (okręg nr 4) - wiceprezes stowarzyszenia Ratujmy Klasyki i współorganizator Tłokowiska.

Wspólnym mianownikiem dla programu komitetu Marzeny Świeczak jest to, by zmieniający się Garwolin był przyjaznym miastem dla wszystkich pokoleń. - Naszą wizją przyszłości miasta jest stworzenie atrakcyjnej i funkcjonalnej przestrzeni dla wszystkich mieszkańców – użytkowników dróg i chodników, przedsiębiorców, osób młodszych i starszych, nie pomijając również tych będących w trudnej sytuacji. Chcemy, by Garwolin był miejscem, gdzie historia, współczesność i przyszłość splatają się w harmonijną całość. Będziemy dążyć do tego, by każde pokolenie znalazło wsparcie, rozwój i odpowiednie warunki do życia, dbając jednocześnie o środowisko i promując zrównoważony rozwój miasta. Zamierzamy kontynuować skuteczne pozyskiwanie funduszy zewnętrznych otwierając się na nowe możliwości i wyzwania – podkreślają kandydaci na radnych.

Co Twój radny chce zrobić w Twojej okolicy? Sprawdź 

Głos na TAK dla dalszego rozwoju Garwolina

Pomysł na rozwój naszego miasta i kolejne lata pracy nad zmianami ma także burmistrz Marzena Świeczak. By kontynuować realizację swojej wizji Garwolina jako miasta przyjaznego wszystkim, w najbliższych wyborach potrzebuje głosu na „Tak” oddanego przez mieszkańców. - Zaufanie, jakim mnie obdarzyliście, jest dla mnie wielkim zobowiązaniem i niezmiernie ważną motywacją do działania. Wierzę, że kończąca się kadencja jest najlepszą wizytówką mojego zaangażowania i pracy na rzecz Garwolina. Wiele udało się zrealizować, wiele jeszcze przed nami. Mam nadzieję, że otrzymam od Was kolejny kredyt zaufania i szansę na dalsze realizowanie wizji rozwoju naszego miasta. Zachęcam do wzięcia udziału w wyborach 7 kwietnia. Razem możemy napisać kolejny, wyjątkowy rozdział naszej historii. Razem zmieniamy Garwolin – przekonuje Marzena Świeczak.

Co przyniosła mijająca kadencja? Co wydarzy się w latach 2024-2029? Sprawdź!

Odwiedź www.marzenaswieczak.pl  i dowiedz się więcej!

Materiał sfinansowany przez KWW Marzeny Świeczak


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama