reklama

Krowy biegały po S17. Lądował śmigłowiec LPR

Opublikowano: 11 kwiecień 2024, 09:26 Kategoria Aktualności
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

W wyniku wypadku, do którego doszło na drodze ekspresowej S17 w m. Ruda (gm. Trojanów), ranna została jedna osoba, która śmigłowcem LPR została przetransportowana do szpitala. Jeden z pojazdów biorących udział w zdarzeniu, przewoził krowy.

Wczoraj (10.04) około godz. 20:30 dyżurny garwolińskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na wysokości m. Ruda (gm. Trojanów) na trasie S17 w kierunku Warszawy doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 24-letni kierujący mercedesem vito uderzył w tył jadącego przed nim mercedesa, przystosowanego do przewozu zwierząt. Pojazdy poruszały się w tym samym kierunku. W wyniku uderzenia drugi pojazd wpadł do rowu. Pasażer tego auta z obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.

W pojeździe przewożone były również dwie krowy. W celu zapewnienia niezbędnej pomocy zwierzętom na miejsce zdarzenia został wezwany lekarz weterynarii. Jedno zwierzę, którego już nie dało się uratować, musiało zostać uśpione.  

reklama


Na czas wykonywania czynności przez Policję trasa S17 w kierunku Warszawy była zablokowana. Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności tego wypadku.

KPP Garwolin

fot. OSP Trojanów


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama