reklama

Najlepsi ratownicy zjadą do powiatu

Opublikowano: 24 kwiecień 2024, 08:26 Kategoria Aktualności
szpitalgarwolinsp zozratownictwo medyczne
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

60 uczestników weźmie udział w IV Mazowieckich Regionalnych Mistrzostwach w Ratownictwie Medycznym, które na początku maja odbędą się na terenie powiatu garwolińskiego.

Nasz powiat będzie po raz pierwszy gościł uczestników tego typu zmagań. W dniach 8-10 maja odbędą się IV Mazowieckie Regionalne Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym, których głównym organizatorem jest SP ZOZ w Garwolinie.

„Podczas mistrzostw ponad 60 uczestników z różnych stron Mazowsza i Polski w dzień i w nocy będzie rywalizowało w konkurencjach symulujących realne sytuacje w których niezbędna jest interwencja Zespołów Ratownictwa Medycznego. Oprócz uczestników czynnych, w mistrzostwach biorą udział również liczni obserwatorzy. Miejscami konkurencji będą różne zakątki Powiatu Garwolińskiego” – informuje SP ZOZ w Garwolinie.

reklama


Uczestnicy i obserwatorzy mistrzostw będą mieli okazję skorzystać z gościny SPA hotelu Pałac Żelechów Spa & Wellness. Patronowie Honorowi Wydarzenia: Marszałek Województwa Mazowieckiego, Starosta Powiatu Garwolińskiego. Patronat Naukowy: Uniwersytet w Siedlcach.

red.

fot. SP ZOZ G-lin


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama