reklama

Poszukiwani za jazdę po alkoholu i kradzież w rękach policji

Opublikowano: 21 maj 2024, 09:24 Kategoria Aktualności
zatrzymanipolicjażelechówgarwolin
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

W ostatnich dniach policjanci zatrzymali kolejne poszukiwane do odbycia kary pozbawienia wolności osoby. Mężczyźni zostali doprowadzeni do garwolińskiej komendy, a następnie, zgodnie z poleceniem sądu, przewiezieni do zakładu karnego.

Garwolińscy policjanci patrolowo-interwencyjni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do ustalenia miejsca pobytu oraz w celu doprowadzenia do najbliższego zakładu karnego. Do zatrzymania 44-latka doszło w niedzielę (19.05) około godz. 8 podczas codziennej służby patrolowej. Funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego w Garwolinie. Sąd skazał go na 7 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 178a § 4 kk.

Tego samego dnia po godz. 17 policjanci z Posterunku Policji w Żelechowie ustalili, gdzie może przebywać inna osoba poszukiwana. W trakcie sprawdzenia tego miejsca zatrzymali 57-latka, który miał do odbycia 3 miesiące pozbawienia wolności za dokonanie kradzieży.

reklama


Obaj mieszkańcy powiatu garwolińskiego zostali doprowadzeni do garwolińskiej komendy, a następnie zgodnie z poleceniem sądu, przewiezieni do zakładu karnego.

KPP Garwolin

fot. arch.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama