reklama

Gm. Sobolew: Dwa wypadki jednej nocy. Kierowca uciekł

Opublikowano: 28 wrzesień 2013, 09:40 Kategoria Aktualności
gmina sobolewwypadekgończycesokół
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Do dwóch groźnych wypadków doszło w odstępie siedmiu godzin na terenie gminy Sobolew. Policja i straż pożarna interweniowały w Gończycach i Sokole.

Wczoraj kilkanaście minut przed godz. 20 w Gończycach na drodze krajowej nr 17 zderzyły się trzy samochody ? fiaty seicento i ducato oraz renault scenic. Do wypadku doszło kilometr przed skrzyżowaniem z drogą wojewódzką nr 807 w kierunku na Lublin.

 

reklama


- W pojazdach podróżowały trzy osoby, czego jedna została przewieziona do szpitala. Na miejscu znajdowała się policja, która kierowała ruchem wahadłowo. W działaniach brały udział dwa zastępy JRG oraz zastęp OSP Gończyce ? informuje bryg. Janusz Majek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

Siedem godzin później (po godz. 3) do kolejnego wypadku w gminie Sobolew doszło w Sokole. Na drodze nr 807 volvo S60 uderzyło w drzewo. - Podróżujący oddalili się z miejsca zdarzenia. Strażacy zabezpieczyli miejsca zdarzenia, odłączyli akumulator. Przeszukali także terenu wokół miejsca zdarzenia, nie odnaleziono podróżujących pojazdem ? relacjonuje bryg. Majek.

Na miejsce przyjechał patrol policji, karetka pogotowia. Dyżurny komendy straży pożarnej na miejsce wysłał zastęp z komendy powiatowej oraz ochotników z Gończyc i Garwolina.

łk


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama