reklama

Magda i Grzegorz jadą do Wiednia ? III Targi Ślubne

Opublikowano: 02 grudzień 2013, 17:03 Kategoria Aktualności
targi ślubne
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Niewątpliwie los się do nich uśmiechnął. Najpierw wygrali facebookowy konkurs, co stało się przepustką do bezpośredniej walki o fotograficzną sesję narzeczeńską w Wiedniu. To starcie także wygrali ? to ich kupon został wylosowany. Magda i Grzegorz są zwycięzcami tegorocznych III Targów Ślubnych, które odbyły się wczoraj w hali sportowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Przez 8 godzin odwiedzający ? głównie przyszłe pary młode i ich najbliżsi ? mogli poznać oferty nieco ponad 30 wystawców z branży ślubno-weselnej. Byli właściciele sal bankietowych i hoteli, jubilerzy, fotografowie i kamerzyści, zespoły muzyczne, salony kosmetyczne, dekoratorzy i właściciele starych, luksusowych aut. Nie zabrakło także przedstawicieli banków czy osiedli mieszkaniowych. Na gości targów przez cały dzień czekały różne atrakcje ? pokaz tańca walca wiedeńskiego, pokaz fryzur i wizażu, minikonert zespołu muzycznego i oczywiście pokaz mody ślubnej ? zarówno sukien ślubnych jak i garniturów.

 

reklama


Tradycyjnie wystawcy ufundowali wiele atrakcyjnych nagród, które mogli wygrać narzeczeni ? kupony rabatowe, vouchery i prezenty. Najwięcej emocji wzbudziła oczywiście nagroda główna ? sesja narzeczeńska w Wiedniu, którą dla młodej pary wykona Darek Szubiński. W tym roku los uśmiechnął się do Magdy i Grzegorza, którzy do głównego losowania trafili z facebookowego konkursu. Najwyraźniej było im to pisane.

W Targach Ślubnych wzięli udział m.in. poseł Grzegorz Woźniak i burmistrz Garwolina Tadeusz Mikulski.

jd


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama