reklama

Poseł Woźniak do Senatu?

Opublikowano: 29 maj 2014, 08:26 Kategoria Aktualności
poseł Grzegorz Woźniaksejmsenatwybory
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Dobry wynik PiS w powiecie garwolińskim w wyborach do Parlamentu Europejskiego został zauważony przez ?centralę?. Nagroda? Być może w wyborach uzupełniających do Senatu powiat garwoliński będzie mógł wystawić swojego kandydata. ? Moja osoba jest brana pod uwagę, ale zaproponuję partii także inne kandydatury ? mówi poseł Grzegorz Woźniak.

Wczoraj poseł zwołał konferencję prasową, podczas której podsumował ostatnie wybory i podkreślał, bardzo dobry wynik Prawa i Sprawiedliwości ? najwyższe poparcie dla PiSu w powiecie i jeden z trzech najlepszych wyników w całym regionie. ? Dziękuję wszystkim, którzy wypełnili ten obywatelski obowiązek i wzięli udział w wyborach, a w szczególności tym, którzy poparli PiS. Wynik uważam za satysfakcjonujący, choć zawsze mogłoby być lepiej. Mam nadzieję, że to dobry znak przed kolejnymi wyborami ? przekonywał Grzegorz Woźniak.

Mowa nie tylko o wyborach samorządowych, ale także o uzupełniających wyborach do senatu. W związku ze śmiercią senatora Henryka Górskiego takie wybory będą także konieczne w naszym okręgu. Poseł Grzegorz Woźniak podkreślał, że dobry wynik w wyborach do Parlamentu Europejskiego został zauważony przez władze centralne partii i prawdopodobnie powiat garwoliński w wyborach uzupełniających do senatu będzie mógł wystawić swojego kandydata. Być może będzie to poseł Woźniak, choć on sam widziałby kandydatury Macieja Kurowskiego czy Krzysztofa Żochowskiego.

reklama


jd

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama