reklama

W niedzielę wybory. Na kogo zagłosuje Garwolin?

Opublikowano: 04 wrzesień 2014, 11:56 Kategoria Aktualności
wybory uzupełniającesenat
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

W najbliższą niedzielę w trzech okręgach odbędą się wybory uzupełniające do Senatu. Nowego senatora będą wybierać także mieszkańcy powiatu garwolińskiego. Na którego z 6 kandydatów oddadzą głos i czy w ogóle zdecydują się wziąć udział w wyborach?

Dariusz Juszczak z Platformy Obywatelskiej (popierany także przez PSL), Maria Koc z Prawa i Sprawiedliwości, Zbigniew Stąsiek z Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Krzysztof Bosak z Ruchu Narodowego, Andrzej Gorayski z Demokracji Bezpośredniej i Zdzisław Litwińczuk z Partii Demokratycznej.

To oni powalczą w niedzielę o mandat senatora w okręgu wyborczym nr 47 obejmującym powiat garwoliński, miński i węgrowski. Z większością kandydatów mieszkańcy Garwolina i okolicznych miejscowości mogli się spotkać osobiście. Politycy w ostatnim czasie obyli prawdziwe tournee po okręgu. Ile osób do siebie przekonali? Tego dowiemy się w niedzielę. Zagadką jest także to, ile osób zdecyduje się wziąć udział w wyborach. Specjaliści przewidują, że frekwencja będzie bardzo niska.

reklama


 

Komisje wyborcze będą otwarte w najbliższą niedzielę, 7 września, w godzinach 7:00-21:00.

Przypominamy mieszkańcom Garwolina, że siedziby niektórych obwodowych komisji wyborczych się zmieniły. Zanim wybierzemy się na głosowanie, warto sprawdzić, gdzie powinniśmy się udać. Możecie to sprawdzić TUTAJ

jd

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama