reklama

Burmistrz Żelechowa złożyła ślubowanie

Opublikowano: 10 grudzień 2014, 07:53 Kategoria Aktualności
ŻelechówMiszkurkawybory
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

- Zaufanie, jakim mnie państwo obdarzyliście, jest dla mnie zobowiązaniem, by nadal pracować aktywnie dla dobra wszystkich mieszkańców gminy ? mówiła Mirosława Miszkurka. Burmistrz Żelechowa złożyła już ślubowanie i rozpoczyna swoją drugą kadencję na tym stanowisku. Podczas sesji rady zostały także ustalone składy komisji problemowych.

W sobotę 6 grudnia w sali widowiskowej MGOK w Żelechowie odbyła się II sesja tamtejszej rady miejskiej. Obrady otworzył jej przewodniczący Jacek Bogusz. Następnie przewodnicząca miejskiej komisji wyborczej Hanna Dobrzyńska wręczyła Mirosławie Miszkurce zaświadczenie o wyborze na burmistrza Żelechowa, po czym nastąpiło zaprzysiężenie.

- Obejmując urząd Burmistrza Żelechowa, uroczyście ślubuję, że dochowam wierności prawu, a powierzony mi urząd sprawować będę tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców gminy. Tak mi dopomóż Bóg ? ślubowała Mirosława Miszkurka, która w ten sposób rozpoczęła swoją drugą kadencję na stanowisku włodarza Żelechowa.

reklama


Tuż po zaprzysiężeniu podziękowała wszystkim tym, którzy przyczynili się do jej sukcesu wyborczego. ? Głosy oddane na mnie to dowód na to, że doceniacie Państwo moją dotychczasową pracę na rzecz Żelechowa. Z woli wszystkich wyborców mam zaszczyt sprawować funkcję Burmistrza w kolejnej kadencji. Zaufanie, jakim mnie Państwo obdarzyliście, jest dla mnie zobowiązaniem, by nadal pracować aktywnie dla dobra wszystkich mieszkańców gminy ? mówiła burmistrz.

W dalszej części obrad radni zgłaszali kandydatów do poszczególnych komisji rady miejskiej. Na zakończenie została podjęta uchwała w sprawie powołania składu osobowego stałych komisji rady. W komisji rolnictwa pracować będą: Monika Gugała, Aneta Ośko, Leszek Dziubak, Kazimierz Wojtaś i Andrzej Domaszczyński. W składzie komisji komunalnej i budżetu są: Krzysztof Kowalski, Joanna Piekut, Jacek Bogusz, Grzegorz Frankowski i Kazimierz Wojtaś. Zdrowiem, kulturą i oświatą będą się zajmować: Leszek Dziubak, Joanna Piekut, Jarosław Zalech, Jacek Bogusz i Ewa Biernacka, a sportem i rekreacją - Jarosław Zalech, Grzegorz Frankowski, Ryszard Bogusz, Jerzy Ośka i Eugeniusz Gałązowski. Członkami komisji rewizyjnej zostali: Leszek Dziubak, Jarosław Zalech, Krzysztof Kowalski, Monika Gugała i Ryszard Bogusz.

zelechow.pl/oprac. jd


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama