reklama

Andrzej Duda w Garwolinie

Opublikowano: 23 kwiecień 2015, 16:18 Kategoria Aktualności
DudaPiSwybory prezydenckieWoźniak
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

- Zabiegałem o tę wizytę od dwóch miesięcy, nareszcie się udało ? mówi poseł Grzegorz Woźniak, na którego zaproszenie w najbliższą niedzielę do Garwolina przyjedzie Andrzej Duda. Kandydat na prezydent spotka się między innymi z emerytami.

Andrzej Duda przyjedzie do Garwolina w najbliższą niedzielę. O 13:00 spotka się z mieszkańcami na skwerze w centrum miasta, a o 14:00 odbędzie się spotkanie z emerytami z powiatu garwolińskiego, na którym realizowany ogólnopolski przekaz dotyczący emerytów. Kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta RP złoży także kwiaty po pomnikiem w Garwolinie i w Miętnem. Andrzej Duda przyjeżdża do Garwolina na zaproszenie posła Grzegorza Woźniaka.

- Zabiegałem o tę wizytę od dwóch miesięcy, nareszcie się udało. Do wyborów pozostały tylko dwa tygodnie, wiec jesteśmy na ostatniej prostej. Cieszę się, że uda się spotkać mieszkańcom naszego powiatu z Andrzejem Dudą. Przyjeżdża w ramach kampanii, zgodnie z planem miał odwiedzić wszystkie powiaty w Polsce i to się realizuje. Dla mnie też jest ważne to, że przyjeżdża do naszego powiatu na kilka godzin ? podkreśla Grzegorz Woźniak.

reklama


Częściowo będzie to wizyta śladami wizyty prezydenta Lecha Kaczyńskiego w 2009 r. który odwiedził Garwolin i Miętne. Andrzej Duda towarzyszył mu wtedy jako minister w kancelarii prezydenta.

jd

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama