Bilans patroli z BMW? 89 wykroczeń, dwa zabrane prawka

Opublikowano: 09 lipiec 2018, 15:58 Kategoria Aktualności

89 wykroczeń drogowych zostało ujawnionych dzięki nieoznakowanemu BMW, z którego od niespełna tygodnia korzystają garwolińscy stróże prawa. Dwóch kierowców spotkanie z załogą 252-konnej maszyny zakończyło bez prawa jazdy.  

Nieoznakowane BMW na pierwszy patrol wyruszyło w środę. Na pokładzie radiowozu zamontowane są kamery wideo, które rejestrują zachowania uczestników ruchu. Policjanci, którzy jeżdżą pojazdem wyposażonym w video rejestrator, zwracają uwagę na niebezpieczne zachowania kierowców, takie jak: niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej, wykonywanie niebezpiecznych manewrów na drodze, popełnianie wykroczeń, które narażają na niebezpieczeństwo pieszych, czy przekraczanie dozwolonej prędkości.

Bilans kilku dni służby BMW nie jest pocieszający, bo kierowcy wciąż przekraczają prędkość. - Policjanci ujawnili 89 wykroczeń drogowych, z czego 65 dotyczyło przekroczenia dozwolonej prędkości. Policjanci zatrzymali dwa prawa jazdy, za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Aktualizacja, 11 lipca, godz. 14.20. Poprawiony błąd w tytule.

KPP Garwolin, opr. łk

Komentarze  

+1 #3 patrolipatroli 2018-07-11 11:28
patrolów? może patolów albo parolów. ale skąd łk może to wiedzieć , skoro w najlepszym razie skończył 2 klasy ogólniaka w garwolinie lub pilawie
Cytować
+4 #2 Ale biznes.Wacław 2018-07-10 17:30
Tak się robi w Polsce kasę, a nie jakieś tam handle usługi. W tydzień trafili 100 i założę się że żaden nie dostał mniej niż 300 zł. 30 000 zł na tydzień, czyli inwestycja zwróci się w miesiąc, a dalej to już czysty zysk. 1000 000 zł rocznie, 3000 000 w trzy lata i kupujemy stróżom prawa kolejny wóz, żeby strzegli porządku i ładu. I nikt nie powie, że z podatków utrzymujemy Policję, bo uczciwie zarobili na pensje polując na kierowców.
Cytować
0 #1 pokładz Wilgi 2018-07-10 07:54
co za dziwny język,"na pokładzie radiowozu", a ja myślałem że to nieoznakowany samochód osobowy policji w którym zainstalowano ...., może się czepiam ale "na pokładzie' jest ostatnio bardzo często nad używane przez pismaków.. :cry:
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież