Dzieje się latem! Zaplanuj weekend

Opublikowano: 31 sierpień 2018, 16:18 Kategoria Aktualności
weekend

Co? Gdzie? Kiedy? Sprawdźcie najciekawsze wydarzenia w powiecie garwolińskim i zaplanujcie weekend!

31 sierpnia – 2 września – Kino pod chmurką w Sulbinach

Macie ochotę na kino na leżakach? Taki weekend szykuje się w Sulbinach. Przy Gminnym Centrum Animacji Kultury od piątku do niedzieli o godzinie 20:00 będzie można obejrzeć filmy. Na początek „SuperSpark”, jutro – francuska komedia „Czym chata bogata”, a w niedzielę – „Dziewczyna z pociągu”.

1 września – Hop do wody!

W sobotę o godzinie 10:00 w Parku Wodnym „Mamut” wystartują III Otwarte Mistrzostwa Ziemi Garwolińskiej w Pływaniu na Wodach Otwartych. Zawody odbędą się w dwóch konkurencjach -dystans 250m i 1500m. Na dystansie długim odrębna klasyfikacja dla płynących w piankach i bez pianek.

Więcej informacji

2 września

100 lat OSP Rębków

Wielkie świętowanie odbędzie się w niedzielę w Rębkowie. Tamtejsza OSP obchodzi w tym roku jubileusz 100-lecia istnienia. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 12:00 mszą świętą, po której nastąpi część oficjalna. Po niej zabawa dla wszystkich.

Dożynki w Miastkowie Kościelnym

Mieszkańcy gminy Miastków Kościelny będą w niedzielę dziękować za plony. Dożynki rozpoczną się o godzinie 12:00. W programie uroczystości między innymi korowód dożynkowy, program artystyczny przygotowany przez mieszkańców sołectwa Brzegi, zabawa z zespołem Summer i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

Więcej informacji

Spotkanie w Uninie

Jak co roku w pierwszą niedzielę września parafia w Uninie i władze gminy Górzno zapraszają na uroczystości do lasu unińskiego. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:00 programem artystycznym w wykonaniu uczniów. Później zostanie odprawiona msza święta. Po niej koncert odbędzie się koncert orkiestry wojskowej oraz loteria fantowa.

jd

Komentarze  

+2 #2 ImprezaKrystyna 2018-08-31 17:32
A informacje o DNIACH ŻELECHOWA to gdzie?
Cytować
+1 #1 Znowu nic..Andrzej 2018-08-31 16:39
A w Garwolinie znowu nic...
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież