Dachowanie na Stacyjnej

Opublikowano: 08 listopad 2018, 11:11 Kategoria Aktualności
wypadekstacyjnapolicjagarwolin

Do zderzenia dwóch aut doszło przy ul. Stacyjnej w Garwolinie.

Przy węźle S17 zderzył się osobowy seat oraz auto dostawcze, które po chwili dachowało. Na miejscu jest straż pożarna i policja. Droga jest zablokowana. - Kierowca osobowego seata nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem m-ki Lublin, który w efekcie zdarzenia dachował. Na sprawce kolizji nałożono mandat i punkty karne - informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Za informację o zdarzeniu dziękujemy czytelnikowi Andrzejowi.

Czwartek jest pechowy na drogach powiatu. Rano do wypadku doszło na skrzyżowaniu DK nr 76 i DW 801 w Wildze. Zderzenia pojazdów także przy ul. Polnej w Garwolinie.

Aktualizacja, godz. 19. Seria wypadków i kolizji zaczęła się wczoraj w Starowoli. Po godz. 22 osobowy opel uderzył w sarnę, po czym dachował. Kierująca samochodem doznała powierzchownym obrażeń.

Rano w Wildze. - Mężczyzna kierujący samochodem m-ki Peugeot, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do kolizji drogowej z prawidłowo jadącym samochodem m-ki Hyundai. Na sprawcę kolizji nałożono mandat i punkty karne - informuje asp. szt. Marek Kapusta.

Chwilę po zdarzeniu przy węźle S17, doszło do kolejnej kolizji, tym razem na skrzyżowaniu Polnej i al. Legionów. - Kobieta kierująca samochodem m-ki Seat, nie zastosowała się do znaku STOP, nie ustępując pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi m-ki Fiat. Na sprawcę kolizji nałożono mandat i punkty karne - relacjonuje policjant.

łk

fot. czytelnik Andrzej

Komentarze  

+7 #2 PeszekŚwiadek 2018-11-08 12:35
To nie czwartek jest pechowy tylko trafił debil na cebula, ot co.
Cytować
+10 #1 Kierowca bombowcaJanusz 2018-11-08 12:33
To ten śmieć czerwony co tak szybko jeździł po mieście. Wiadomo było jak się jego jazda skonczy, to była tylko kwestia czas jak zrobi komuś krzywdę. Gdzie była policja, jak ten głąb tak jeździł? Strajkowali?
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież