Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 17 grudzień 2018, 12:17 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinkronika policyjnapolicja

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zaistniałych od 10 do 16 grudnia

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 211 interwencji, odnotowali 32 kolizje i 1 wypadek drogowy.

50-latek za kierownicą i blisko 3 promile

11 grudnia w Garwolinie na ul. Stacyjnej 50-latek z powiatu garwolińskiego kierował samochodem osobowym marki Renault Clio, znajdując się w stanie nietrzeźwości 2.79 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Poszukiwany w roli pasażera

15 grudnia w Górznie policjanci przeprowadzili kontrolę drogowej pojazdu Opel Astra. Po sprawdzeniu pasażera okazało się, że 28-letni mężczyzna poszukiwany jest przez Sad Rejonowy w Opolu Lubelskim celem ustalenia miejsca pobytu oraz doprowadzenia do zakładu karnego.

Kolizja z promilami

16 grudnia w Garwolinie na ul. Mickiewicza 58-letni obywatel Bułgarii, kierując pojazdem marki Scania, doprowadził do kolizji z pojazdem Toyota Corolla Verso. Jak się okazało sprawca był w stanie nietrzeźwości - 1,07 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

KPP Garwolin/oprac. red.

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież