New Body Center. Zadbaj o swoje zdrowie już dziś!

Opublikowano: 07 styczeń 2019, 08:31 Kategoria Aktualności
new body centergarwolin

New Body Center to nowa Poradnia Dietetyczno Treningowa, która działa w Garwolinie. Z pomocą ekspertów zadbasz o zdrowie i ciało. Nie od jutra, czy nowego miesiąca. Od dzisiaj!

„Trener personalny? To nie dla mnie, bo to tylko dla kulturystów” – takie mity wciąż krążą w społeczeństwie. To mylne przekonanie chcą zmienić eksperci z New Body Center. Nowa Poradnia Dietetyczno Treningowa w Garwolinie jest dedykowana osobom, które za cel stawiają sobie poprawę jakości życia przez wprowadzenie odpowiedniego planu żywieniowego i treningowego. Z oferty New Body Center mogą skorzystać nie tylko osoby aktywne fizycznie.

Redukcja tkanki tłuszczowej, powrót do treningów po kontuzji czy ciąży - to najczęstsze postanowienia, które stawiamy sobie na początku nowego roku. Jak New Body Center pomaga w osiągnięciu takich celów? Podstawa to szczegółowa diagnostyka klienta. - Wszystko poprzedzone jest analizą badań laboratoryjnych, jednostek chorobowych, stanu składu ciała, wywiadem dotyczącym preferencji żywieniowych oraz w razie potrzeby testami na nietolerancje pokarmowe. Dzięki kompleksowej obsłudze tworzymy indywidualnie dobrane plany dietetyczne, suplementację oraz zestawy ćwiczeń. Pomagamy również znaleźć motywację do systematycznych ćwiczeń – zapewniają eksperci z New Body Center.

Wprowadzenie odpowiedniego planu żywieniowego warto połączyć z aktywnością fizyczną. Pomoże w tym trener personalny, którego rola nie ogranicza się jedynie to przygotowania spersonalizowanego zestawu ćwiczeń. Taka osoba zapewnia odpowiednie wsparcie mentalne. Trener pomoże uporać się z jedzeniem pod wpływem emocji oraz wzmocnić motywację do konsekwentnego wprowadzania w życie zaleceń dietetycznych.

Trenerzy poradni oferują wiele rodzajów treningu: funkcjonalny, medyczny, redukujący tkankę tłuszczową, ogólnorozwojowy (kładący nacisk na profilaktykę postawy ciała), odprężający zestresowane ciało i umysł, zwiększający gibkość i mobilność ciała, wzmacniający, dla kobiet w i po okresie ciąży, dla dzieci jak i osób starszych, uzupełniający w dyscyplinach sportu.

Odkładasz zadbanie o zdrowie „na jutro”? Nie zwlekaj. Umów się na konsultację w New Body Center.

Garwolin, ul. Senatorska 12

tel. 572 221 359

www.newbodycenter.pl

Profil na facebooku

Tekst promocyjny