Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 07 styczeń 2019, 12:43 Kategoria Aktualności
kronika policyjnapolicjaKPP Garwolin

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zaistniałych od 31 grudnia 2018 r. do 6 stycznia 2019 r.

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 186 interwencji, odnotowali 10 kolizji i 5 wypadków drogowych.

Areszt za narkotyki

31 grudnia  w Garwolinie policjanci ujawnili u 21-letniego mężczyzny woreczek foliowy z zapięciem strunowym z zawartością amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Sylwestrowe dachowanie

31 grudnia w Woli Łaskarzewskiej doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 20-letni mężczyzna, kierujący samochodem marki Fiat, w terenie zabudowanym na prostym odcinku drogi z dotychczas nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego pojazd dachował. Mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala. Kierowca był trzeźwy. Dwie pasażerki pojazdu w wieku 21 lat nie odniosły obrażeń. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew. 

Pijany uderzył w drzewo

1 stycznia w Wildze 25-latek,  kierując pojazdem marki Honda, będąc w stanie nietrzeźwości wynoszącym ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu, uderzył w przydrożne drzewo. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

Wybił szybę w domu

31 grudnia w Rudzie Talubskiej nieznany sprawca dokonał wybicia szyb w domu mieszkalnym. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Sylwestrowa kradzież piły

W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia w Łaskarzewie nieznany sprawca włamał się do domu jednorodzinnego i z piwnicy dokonał kradzieży piły spalinowej. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawcy włamania zajęli się policjanci z PP Łaskarzew. 

Potrącenie pieszego w Choinach

1 stycznia w Choinach doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 60-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Seat w porze nocnej, na prostym odcinku drogi w terenie zabudowanym, potrącił idącego na prawym pasie jezdni 58-letniego mężczyznę. Pieszy w wyniku zderzenia doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala. Od pieszego pobrano krew do dalszych badań, kierowca trzeźwy. Postępowanie prowadza policjanci z PP Pilawa.  

Zniszczona kaplica w Woli Starogrodzkiej

Pomiędzy 30 grudnia a 1 stycznia na chwilę obecną nieznany sprawca wszedł na teren kaplicy w Woli Starogrodzkiej, gdzie dokonał uszkodzenia mienia poprzez zabrudzenie ściany nieznaną substancją oraz dokonał uszkodzenia przewodów elektrycznych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z PP Pilawa.

Pijany na drodze

2 stycznia policjanci zatrzymali 30-latka, który kierował samochodem dostawczym  marki Peugeot, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

KPP Garwolin/oprac. red.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież