Bezpłatne szkolenia komputerowe dla mieszkańców Garwolina

Opublikowano: 14 styczeń 2019, 08:58 Kategoria Aktualności
internetszkoleniakursygarwolin

Internet spełnia w naszym życiu coraz większą rolę: jest dla nas przede wszystkim źródłem informacji, używamy go w wielu sytuacjach ale czy na pewno wiemy, jak korzystać z niego we właściwy sposób? Jesteś rodzicem i chciałbyś pokazać dzieciom, jak bezpiecznie korzystać z sieci?, Chcesz skutecznie wypromować swój biznes w Internecie? A może chciałbyś tworzyć treści na własnej stronie?

Urząd Miasta Garwolin zaprasza mieszkańców, którzy ukończyli 25 lat na bezpłatne szkolenia komputerowe finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Miasto Garwolin zawarło umowę z Fundacją Promocji Gmin Polskich na realizację projektu pod nazwą „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego”. W ramach projektu samorząd będzie prowadził szkolenia dla 132 mieszkańców w 7 grupach szkoleniowych. Szkolenia odbędą się w następujących modułach: Rodzic w Internecie, Mój biznes w sieci, Moje finanse i transakcje w sieci, Działam w mediach społecznościowych, Tworzę własną stronę internetową, Rolnik w sieci, Kultura w sieci.

Szkolenia będą przeprowadzone w wymiarze 16 godzin w obszarach zgodnych z potrzebami uczestników (1moduł=16h). Maksymalna ilość osób w grupie 12. Podczas zajęć zapewniony będzie komputer z dostępem do sieci oraz wyżywienie.

Zgłoszenia przyjmowane są od 2 stycznia. Bliższe informacje o projekcie dostępne są na stronie www.garwolin.pl lub pod numerami telefonów: 25 786 42 46, 25 786 42.

Po zakończeniu projektu sprzęt komputerowy zostanie bezpłatnie przekazany do Szkół Podstawowych prowadzonych przez Miasto Garwolin.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

mat. pras.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież