Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 15 styczeń 2019, 07:13 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinkronika policyjnapolicja

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zaistniałych od 7 do 13 stycznia

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 217 interwencji, odnotowali 24 kolizje i 1 wypadek drogowy.

Skradziony rower

8 stycznia w Garwolinie na ul. Warszawskiej nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru marki KROSS TRANS SIBERIAN typu damka, pozostawionego w garażu podziemnym. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Pijani na drogach

9 stycznia w miejscowości Polik policjanci zatrzymali 32-latka, który kierował samochodem marki Peugeot, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. 11 stycznia w Garwolinie policjanci zatrzymali kierowcę opla, który także miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Dzień później w Pilawie policjanci zatrzymali 35-latka, który kierował vw, mają 1,5 promila w organizmie.

Wypadek w Łaskarzewie

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w czwartek 10 stycznia, około godziny 16.30, na ulicy Garwolińskiej w Łaskarzewie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 66-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Opel Vectra stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z samochodem marki Opel Zafira, którym kierował 44-letni mężczyzna. Do szpitala został przewieziony 14-letni pasażer Opla Zafiry. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

Kierował bez uprawnień

11 stycznia w Potasznikach policjanci zatrzymali 32-latka, który kierował samochodem marki Audi, pomimo wydanej decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Złodziej wędkarz

W nocy z 11 na 12 stycznia w Pilawie nieznany sprawca, z niezamkniętego budynku gospodarczego, dokonał kradzieży sprzętu wędkarskiego oraz narzędzi typu klucze. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z PP Pilawa.

KPP Garwolin/oprac. jd

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież