Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 04 luty 2019, 10:46 Kategoria Aktualności
kronika policyjnapolicjaKPP Garwolin

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zaistniałych od 28 stycznia do 3 lutego

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 236 interwencji, odnotowali 26 kolizji i 1 wypadek drogowy.

Wypadek w Pilawie. Ranny kierowca skutera

3 lutego w Pilawie na ul. Aleja Wyzwolenia doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem VW Golf, doprowadził do zderzenia ze skuterem Aprilla kierowanym przez 40-letniego mężczyznę. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała niezagrażających życiu doznał kierujący skuterem i został przewieziony do szpitala. Kierujący trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

Przeszukali dom i znaleźli narkotyki

28 stycznia w Pilawie policjanci podczas wykonywania czynności i przeszukiwania pomieszczeń mieszkalnych należących do 37-letniego mężczyzny, ujawili trzy torebki foliowe z zapięciem strunowym z zawartością marihuany. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Prowadził mimo zakazu

29 stycznia w Garwolinie policjanci zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który kierował samochodem marki VW Golf, pomimo orzeczonego zakazu sądowego. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Nietrzeźwy za kierownicą

29 stycznia w Kobylnicy policjanci zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który kierował samochodem marki Opel Astra, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice. Dzień później w miejscowości Piotrówek funkcjonariusze zatrzymali 42-latka który także kierował samochodem astrą, mając blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów. 1 lutego w Miętnem zatrzymany przez policjantów 25-letni kierowca vw, miał blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Zatrzymali poszukiwanych

30 stycznia w Łaskarzewie policjanci dokonali zatrzymania 60-letniego mężczyzny, który był poszukiwany celem doprowadzenia do zakładu karnego. Następnego dnia w Pilawie zatrzymano innego mężczyznę, który także był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu oraz do doprowadzenia do zakładu karnego. 3 lutego w Piastowie dzielnicowy z posterunku  w Żelechowie dokonał zatrzymania 53-letniego mężczyzny, który był poszukiwany celem doprowadzenia do zakładu karnego.

Ukradł klucz pneumatyczny

W nocy z 30 na 31 stycznia nieznany sprawca z niezabezpieczonego kontenera znajdującego się na terenie budowy trasy S17, dokonał kradzieży klucza pneumatycznego. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

KPP Garwolin/oprac. red.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież