Pechowa sobota na DK 17. Wypadki w Gończycach i Lipówkach

Opublikowano: 09 luty 2019, 17:38 Kategoria Aktualności
gończycelipówkipolicjawypadekdk 17

Najpierw w Gończycach (gm. Sobolew), później, niespełna 30 km dalej, w Lipówkach (gm. Pilawa) doszło do wypadków na drodze krajowej nr 17.

Do wypadku w okolicach Gończyc doszło ok. godz. 13.30. Doszło tam do czołowego zderzenia dwóch samochodów. - Ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu wynika, że kierowca osobowej Toyoty, na luku drogi, zjechał na przeciwległy pas drogi, gdzie zderzył się z busem marki Opel – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Do szpitala trafiły trzy poszkodowane osoby. Przez kilkadziesiąt minut droga krajowa nr 17 była zablokowana. Wyznaczono objazd przez Chotynię.

Niespełna 30 km dalej, także na „17” doszło do kolejnego wypadku. – W Lipówkach w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy. Jeden z nich na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas drogi – relacjonuje rzecznik.

Pomocy medycznej udzielono dwóm osobom. Droga była przez kilkadziesiąt minut zablokowana. Obecnie ruch odbywa się wahadłowo.

Aktualizacja, 11 lutego, godz. 11. Wypadek w Gończycach. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że 72-letni mężczyzna kierując samochodem m-ki Toyota Corolla na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu w wyniku czego doprowadził do czołowego zderzenia z pojazdem Opel Vivaro, którym kierował 34-letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznało dwie osoby kierowca toyoty i pasażerka opla – którzy zostali przewiezieni do szpitala gdzie pozostali. Kierowcy trzeźwi - uzupełnia rzecznik.

Wypadek w Lipówkach. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że 63-letni mężczyzna kierujący samochodem m-ki Peugeot na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z pojazdem Skoda Fabia, którym kierował 41-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia obrażeń ciała odniosły dwie osoby tj. kierujący samochodem Skoda Fabia oraz jego 27-letnia pasażerka, którzy z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący trzeźwi - uzupełnia rzecznik.

łk

fot. KSO - wypadek w Gończycach

Komentarze  

-4 #4 KontakAnna 2019-02-11 11:20
Witam, bardzo proszę pasażerkę Opla która ucierpiała w wypadku w Gończycach lub kogoś z najbliższej rodziny o kontakt na adres e-mail: Pozdrawiam
Cytować
+5 #3 KolejnyXxx 2019-02-10 16:28
Dodam że na wysokości Potasznik koło 18 miał miejsce następny wypadek.
Cytować
+4 #2 1234 2019-02-10 07:57
dla garwolińskich tak zwanych kierowców pechowe są poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki, soboty, niedziele i tak dalej. I tak dalej
Cytować
+8 #1 To nie pech tylko DEBIL NA DRODZE!!Marek 2019-02-09 18:04
Zapie!@#$acze, co jeżdżą szybko, ale bezpiecznie powinni sami płacić za akcję ratunkowe! Wtedy szybko wróciłby rozum do tego pustego łba. To jest celowe działanie z premedytacją! Czego on się spodziewał, że to jest gra komputerowa?! Albo czego się nabrał zabójca drogowy?
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz także