Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 18 luty 2019, 18:15 Kategoria Aktualności
kronika policyjnapolicjaKPP Garwolin

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zaistniałych od 11 do 17 lutego

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 218 interwencji, odnotowali 25 kolizji i 1 wypadek drogowy.

Nietrzeźwi na drogach

13 lutego w Garwolinie policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. 57-letniego mężczyznę, który kierował samochodem marki FS Lublin miał ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, a 65-latek kierujący passatem - blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin. Tego samego dnia w Wildze funkcjonariusze zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który kierował samochodem marki VW Transporter, znajdując się w stanie nietrzeźwości  - wynoszącym blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

Brawurowa jazda BMW

15 lutego w Garwolinie na ulicy Długiej doszło do wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 20-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki BMW nie dostosował prędkości do warunków i na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na chodnik, uszkodził dwa znaki drogowe, słup energetyczny, bariery ochronne i uderzył w zaparkowany pojazd. W samochodzie podróżowały trzy osoby. 21-letnia pasażerka bmw z obrażeniami ciała trafiła do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Mężczyzna kierujący bmw był trzeźwy. 20-latek stracił prawo jazdy. W związku z uszkodzeniami samochodu policjanci zatrzymali także dowód rejestracyjny pojazdu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Pijany zjechał do rowu

17 lutego w Wildze 18-letni mężczyzna, kierujący samochodem marki Citroen C4 Picasso, będąc w stanie nietrzeźwości – wynik wynoszącym 0,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, na łuku drogi zjechał do przydrożnego rowu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

KPP Garwolin/oprac. red.

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież