Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 25 luty 2019, 10:01 Kategoria Aktualności
kronika policyjnaKPP Garwolinpolicja

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zaistniałych od  18 do 24 lutego

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 251 interwencji, odnotowali 22 kolizje i 1 wypadek drogowy.

Nietrzeźwi na drogach

18 lutego w Żelechowie policjanci zatrzymali 21-letnią kobietę, która kierowała samochodem marki VW Passat, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu  - wynoszącym 0,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów. 24 lutego w Woli Łaskarzewskiej, zatrzymano 50-letniego kierowcę vw, który miał blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

Zderzenie trzech aut na „17”

21 lutego w miejscowości Jagodne na DK 17 doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 52-letni mężczyzna kierujący samochodem marki VW, z dotychczas nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem marki Honda, na który najechał pojazd marki VW. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznała 25-letnia kobieta kierująca hondą i została przetransportowana do szpitala. Kierujący trzeźwi. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Pijany kierowca, pasażer z narkotykami

24 lutego w Parysowie policjanci zatrzymali  19-letniego mężczyznę, który kierował samochodem marki Fiat, znajdując się w stanie nietrzeźwości  - wynoszącym 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 19-letni pasażer auta, posiadał przy sobie susz roślinny. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew i KPP Garwolin. 

Zatrzymany za narkotyki

24 lutego w Łaskarzewie policjanci ujawnili u 29-letniego mężczyzny pięć woreczków z zamknięciem strunowym z zawartością marihuany. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

KPP Garwolin/oprac. red.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież