Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 18 marzec 2019, 10:38 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinkronika policyjnapolicja

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zaistniałych od 11 do 17 marca

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 197 interwencji oraz odnotowali 24 kolizje drogowe.

Włamanie w Podoblinie

Od 7 do 9 marca w Podoblinie nieznana osoba włamała się do domku letniskowego i garaży, skąd dokonała kradzieży sprzętu RTV, elektronarzędzi, sprzętu ogrodowego, felg samochodowych oraz kabli. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawcy zajęli się policjanci z PP Maciejowice.

Ukradł gołębie warte kilkadziesiąt tysięcy złotych

W nocy z 11 na 12 marca w miejscowości Dudki nieznany sprawca z woliery gołębnika dokonał kradzieży 23 gołębi rasy Motyl Warszawski, Krótkodzioby, Pasiak oraz Łapciaty. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z PP Trojanów.

Narkotyki w aucie

14 marca w Wygodzie policjanci w trakcie kontroli drogowej pojazdu Mitsubishi Galant pod radiem samochodowym ujawnili fifki z marihuaną. 29-letni mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin. Tego samego dnia w Łaskarzewie policjanci w trakcie kontroli drogowej u 26-letniego kierowcy ujawnili cztery woreczki z zapięciem strunowym z zawartością amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Zatrzymali poszukiwanego

14 marca w Maciejowicach policjanci zgodnie z postanowieniem sądu dokonali zatrzymania 37-letniego mężczyzny w celu doprowadzenia do zakładu karnego.

Kradzież obuwia w Łaskarzewie

W nocy z 14 na 15 marca w Łaskarzewie nieznani sprawcy włamali się do magazynu firmy, skąd dokonali kradzieży obuwia. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z PP Łaskarzew.

Ktoś ukradł zabawki

16 marca w Garwolinie nieznana osoba z korytarza sklepu dokonała kradzieży zabawek. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Włamanie do sklepu

17 marca miejscowości Ostrybór nieznany sprawca włamał się do sklepu spożywczo-monopolowego, skąd dokonał kradzieży pieniędzy.  Ustaleniem sprawcy zajęli się policjanci z PP Wilga.

KPP Garwolin/oprac. red.

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież