Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 25 marzec 2019, 10:20 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinkronika policyjnapolicja

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zaistniałych od 18 do 24 marca

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 265 interwencji oraz odnotowali 19 kolizji drogowych.

Ukradli pieniądze z myjki

17 marca w Garwolinie dwóch dotychczas nieustalonych mężczyzn, dokonało kradzieży bilonu  z „rozmieniarki” znajdującej się przy myjce bezdotykowej. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Włamanie w Strychu

Od 17 do 20 marca w Strychu nieznani sprawcy włamali się do nowo budowanego domu, skąd dokonali kradzieży elektronarzędzi, butli gazowej, stacji UPS, akumulatora oraz innych drobnych narzędzi. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawców włamania zajęli się policjanci z PP w Maciejowicach.

Ukradli elektronarzędzie

23 marca w Maciejowicach nieznani sprawcy włamali się do samochodu marki Ford, a następnie dokonali kradzieży elektronarzędzi. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice. W nocy z  22 na 23 marca nieznani sprawcy włamali się do budynków gospodarczych w miejscowości Kaleń, skąd także ukradli elektronarzędzia. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawców włamania zajęli się policjanci z PP Sobolew.

Okradł lokal gastronomiczny

23 marca w Garwolinie nieznany sprawca włamał się do lokalu gastronomicznego i  dokonał kradzieży pieniędzy. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Okradli staruszkę

22 marca w Górkach nieznani sprawcy dokonali kradzieży pieniędzy u 89-letniej kobiety. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

KPP Garwolin/oprac. red.

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież