Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 01 kwiecień 2019, 10:55 Kategoria Aktualności
kronika policyjnapolicjaKPP Garwolin

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zaistniałych od 25 do 31 marca

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 278 interwencji oraz odnotowali 1 wypadek i 25 kolizji drogowych.

Kradzież na budowie S17

Od 22 do 25 marca w Gończycach z terenu budowy zbiorników wodnych przy drodze S-17, nieznany sprawca dokonał kradzieży akumulatora z koparko-ładowarki oraz oleju napędowego z koparko-ładowarki i koparki, łącznie w ilości 150 litrów. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z PP Sobolew.

Ukradli ogrodzenie

Pomiędzy 21 a 25 marca w Budach Uśniackich nieznany sprawca, po uprzednim zdemontowaniu, dokonał kradzieży paneli ogrodzeniowych w ilości około 70 sztuk oraz bramy i furtki. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Zatrzymali poszukiwanego

26 marca w Głoskowie policjanci OPI KPP Garwolin zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który był poszukiwany w celu doprowadzenia do zakładu karnego.

Kradzież kabli

Od 27 do 28 marca w Życzynie w rejonie modernizowanej linii kolejowej numer 7, z wykopu znajdującego się w kompleksie leśnym w miejscowości Życzyn, dotychczas nieustalony sprawca, po uprzednim odcięciu dokonał kradzieży różnego rodzaju kabli. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

Włamanie w Samorządkach

Pomiędzy 28 a 30 marca nieznany sprawca z domu dokonał kradzieży złotej biżuterii, alkoholu oraz perfum. Pokrzywdzona oszacowała straty na kwotę kilku tysięcy złotych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

KPP Garwolin/oprac. red.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież