Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 29 kwiecień 2019, 10:55 Kategoria Aktualności
kronika policyjnapolicjaKPP Garwolin

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie - 22-28 kwietnia.

91-latek spowodował wypadek

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 24 września w Wildze na skrzyżowaniu dróg DK 76 i DW 801 po godzinie 11. - Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 91-letni kierowca samochodu m-ki VW Polo wyjeżdżając z drogi podporządkowanej od strony m. Pilawa  nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i prowadził do zderzenia z jadącym od strony Warszawy samochodem m-ki Skoda, którym kierował 26-lwetni mężczyzna. Następnie vw uderzył w samochód m-ki Mercedes, który oczekiwał na wyjazd z drogi podporządkowanej od strony m. Wilga. Obrażeń ciała doznał 91-letni kierowca i 87-letnia pasażerka vw. Wszyscy kierowcy trzeźwi – relacjonuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Z Łaskarzewa do aresztu

22 kwietnia  w Łaskarzewie policjanci miejscowego posterunku zatrzymali obywatela Ukrainy który był poszukiwany celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Lublinie.

Uszkodził ogrodzenie cmentarza

W nocy z 25 na 26 kwietnia dotychczas nieustalony sprawca, dokonał uszkodzenia segmentowego, betonowego ogrodzenia cmentarza parafialnego poprzez rozbicie 27 sztuk elementów betonowych. Ponadto w momencie wypadania jeden z elementów uszkodził płytę nagrobkową. Trwają intensywne czynności w celu ustalenia sprawcy, bądź ewentualnych świadków zdarzenia.

 

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 249 interwencji oraz odnotowali 1 wypadek i 13 kolizji drogowych.

KPP Garwolin

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież