Kajakiem po Wildze

Opublikowano: 16 maj 2019, 12:02 Kategoria Aktualności
gmina Garwolin

Stowarzyszenie Aktywna Strefa nawiązała współpracę z Urzędem Gminy Garwolin i wspólnie będą realizować projekt „Kajakiem po Wildze”. Przedsięwzięcie zakłada organizację 20 spływów kajakowych rzeką Wilgą na wybranych odcinkach.

Główne cele projektu to między innymi nabycie lub doskonalenie umiejętności korzystania ze specjalistycznego sprzętu i ekwipunku kajakarstwa, w celach krajoznawczych, promocja oraz upowszechnienie aktywności fizycznej wśród różnych grup społecznych, stworzenie możliwości szerokiego udziału w aktywności fizycznej osób z mniejszym potencjałem sportowych umiejętności, wyrównanie szans w dostępie do aktywności fizycznej, niezależnie od statusu materialnego.

Udział w projekcie jest bezpłatny, ze względu na współfinansowanie ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. Partnerem wydarzenia jest również Polski Związek Kajakowy. Szkoły wyrażające chęć udziału w projekcie mogę się zgłosić telefonicznie pod numerami  502 150 729; 698 644 148 lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej stowarzyszenia www.aktywnastrefa.com oraz na profilu w serwisie Facebook.

garwolin-gmina.pl/oprac. red.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież