reklama

Chotynia dla Ziemi! Drzewko za elektrośmieci

Opublikowano: 22 maj 2019, 07:01 Kategoria Aktualności
Chotynia
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.
Z okazji Dnia Ziemi społeczność szkolna "Kuźni Talentów" zaprasza wszystkich miłośników ekologii do Chotyni na rodzinny piknik. W programie ciekawe spotkania i wiele atrakcji. Będzie także okazja, żeby elektrośmieci wymienić na sadzonkę.
 
- Duża, lokalna impreza, która mam nadzieję, stanie się cykliczną coroczną okolicznością zbierającą w Chotyni ludzi, dla których powietrze, którym oddychamy, jest ważne, jedzenie, jakie spożywamy jest ważne, czysta wodo do picia jest ważna, piękna otaczająca przyroda, którą będą oglądać nasze dzieci. jest ważna. Moc atrakcji dla dzieci i dorosłych, a wszystkie przyjazne naturze, dbające o ekologię i piękno przyrody. Zapraszamy z kocykiem i koszykiem do nas - zachęca Agnieszka Głasek, dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Kuźnia Talentów" w Chotyni.
 
Wydarzenie odbędzie się najbliższą niedzielę, 26 maja. Początek o godzinie 14:00. Organizatorzy zaplanowali szereg spotkań - między innymi z dietetykiem, leśnikiem i sokolnikiem. Będą warsztaty archeologiczne, zajęcia z alpakami i ćwiczenia jogi śmiechu. W programie także pokaz mody ekologicznej, występy artystyczne uczniów, doświadczenia chemiczne i eksperymenty, zajęcia sportowe, konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji. Będzie także okazja, żeby elektrośmieci wymienić na sadzonki roślin.
 
Szczegółowe informacje można znaleźć na plakacie
 
jd
 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama