Brak chętnych na dostawę samochodu dla starostwa

Opublikowano: 13 sierpień 2019, 13:24 Kategoria Aktualności
starostwogarwolin

Unieważnieniem przetargu zakończyło się postępowanie w sprawie zakupu auta dla Starostwa Powiatowego w Garwolinie. Powód? Brak ofert.

Termin składania ofert minął w piątek. Dzisiaj postępowanie w sprawie zakupu samochodu służbowego zostało unieważnione. Powodem jest brak ofert.

Przypomnijmy, że służbowe auto starostwa ma być typu SUV z napędem 4x4 oraz automatyczną skrzynią biegów. W specyfikacji przetargu określono minimalne parametry silnika - pojemność (1,9), moment obrotowy (310 Nm) czy moc (180 KM). Auto ma mieć pojemny bagażnik o wielkości min. 500 litrów. Motor ma być zgodny z normami EURO 6.

W budżecie powiatu na ten cel zapisano kwotę do 180 tys. zł.

łk

Komentarze  

+1 #4 IwonaIwona 2019-08-14 17:23
Niech Iwona zostanie z nami. Zagubiona, bezradna. Będziemy się nią opiekować. Powinna mieć czas dzieci swoje wychować. Niech zostanie z nami. Przynajmniej jest o czym u fryzjera, kosmetyczki i na zieleniaku gadać. Śmiech to zdrowie. Nie odmawiajmy sobie tej przyjemności. Męża jej nie widać ostatnio. Czyżby wstyd było z domu wyjść?
Cytować
+7 #3 suffjaaa 2019-08-14 12:40
po polach to tylko traktorem :lol:
Cytować
+10 #2 Garwolińskie machlojeMadeusz Tikulski 2019-08-13 23:26
Głosowałem na Panią I. - poważnie! Byłem anty Pani M. - nadal jestem, uważam ze miastem powinien rządzić facet a nie baba! I szczerze powiem ze żałuje głosu na Panią I. Weszła na stołek wice starosty układem. Tam nic nie robi tylko jeździ, przecina wstęgi i odbiera certyfikaty. Lodówkie otworze a tam Kurowska! Potem chcieli zrobić machloje i załatwić jej furę za 180 tys! Ale plan się zmienił bo można ukręcić większy hajs i dostać się do sejmu!!!

Ludzie, głosujmy na nią. Nie h tam idzie, wreszcie zniknie z naszej przestrzeni publicznej i skończą się wstęgi, nagrody i przechwałki. Niech jedzie w PiSduuu
Cytować
+7 #1 Bez posuwuVasco 2019-08-13 17:47
I SuV nie posunie po garwolińskich szlakach
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież