W autobus, później w bariery

Opublikowano: 18 sierpień 2019, 21:25 Kategoria Aktualności
s17wypadekpolicjaobwodnicaautobusgmina garwolin

Przez kilkadziesiąt minut wyjazd z Garwolina w kierunku Warszawy był zablokowany. Auto osobowe uderzyło w autobus, a później w bariery. Na szczęście nie było poważnie poszkodowanych.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 19 przy północnym krańcu S17 w Michałówce (gm. Garwolin). Według naszych ustaleń, kierowca auta osobowego uderzył w autobus, by chwilę później zatrzymać się na barierach oddzielających pasy jezdni.

Na niewielkie dolegliwości uskarżały się dwie osoby – jedna z autobusu, druga z auta osobowego. Po kilkudziesięciu minutach ruch został wznowiony jednym pasem.

Aktualizacja, 19 sierpnia, godz. 17.15. - Po godz. 19 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym na końcu obwodnicy Garwolina, w miejscowości Miętne, gdzie samochód osobowy marki Mazda 323 zderzył się z autobusem marki Bova. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń wymagających przetransportowania do szpitala. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu wsparcia psychicznego osobom biorącym udział w zdarzeniu oraz odłączeniu akumulatora w samochodzie osobowym. W akcji trwającej ponad jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP i dwa zastępy OSP - informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Garwolinie.

łk

fot. KSO

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież