Włamanie przy Łąkowej? Chcieli tylko przenocować

Opublikowano: 19 sierpień 2019, 10:34 Kategoria Aktualności
garwolinwłamaniepolicja

Dwóch mężczyzn, którzy chcieli przenocować w pustostanie przy ul. Łąkowej w Garwolinie postawiło na nogi garwolińskich policjantów.

W piątek po godz. 20 garwolińska komenda odebrała zgłoszenie z ul. Łąkowej. Wynikało z niego, że do domu w trakcie budowy ktoś próbuje się włamać.

- Po dotarciu na miejsce policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego ustalili, że do środka od dawna niezamieszkiwanego pustostanu dostało się dwóch mężczyzn z powiatu garwolińskiego z zamiarem przenocowania. Z ustalonych dotychczas okoliczności zdarzenia oraz informacji uzyskanych od właścicieli posesji wynika, że w miejscu tym nie było żadnych wartościowych przedmiotów – relacjonuje sierż. szt. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

Policjanci ustalają, czy doszło do ewentualnego uszkodzenia mienia. Policja przypomina, że samowolne zajmowanie pustostanów, chociażby krótkotrwałe, jest niezgodne z prawem. W takich sytuacjach na początku interweniuje administrator danego terenu.

łk

fot. sxc.hu – zdjęcie ilustracyjne

Komentarze  

+2 #1 Garwolin w pigułceMariusz 2019-08-25 11:25
Naiwne głąby "chcieli tylko przenocowac". A co mieli powiedzieć, że przyszli kraść? Banda łatwowiernych debili, co za wstyd
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież