Za szybko i na podwójnym gazie. Stracili prawo jazdy

Opublikowano: 29 październik 2019, 12:51 Kategoria Aktualności
policjaprawo jazdyprędkość

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne połączenie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali siedem praw jazdy.

23 października w Piotrówku mieszkanka powiatu garwolińskiego, kierowała samochodem marki VW, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobieta straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przydrożne drzewo. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie.

Cztery dni później w m. Zakrzew 43-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Opel, znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym blisko 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Wilgi.

Tego samego dnia w Żelechowie 52-letni mieszkaniec Warszawy, kierował samochodem marki Kia, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Żelechowie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym cztery osoby straciły prawo jazdy. W tych przypadkach kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na trzy miesiące.

Nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych wypadków drogowych.

KPP Garwolin

fot. arch. – zdjęcie ilustracyjne

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież