Przewoził 50 krzewów konopi indyjskiej. Wpadł na gorącym uczynku

Opublikowano: 05 listopad 2019, 07:45 Kategoria Aktualności
marihuanagórznogmina garwolinpolicjanarkotyki

Garwolińscy policjanci ujawnili konopie indyjskie w trakcie kontroli drogowej. 29-letni kierujący fordem, właściciel środków odurzających i jego wspólnik trafili do policyjnego aresztu. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Trojanowa zatrzymali do kontroli forda, którym kierował 29-letni mieszkaniec gm. Górzno. - Zachowanie kierującego oraz zapach z wnętrza pojazdu wzbudził u funkcjonariuszy podejrzenie, że młody mężczyzna może posiadać marihuanę. Przeszukanie pojazdu przyniosło efekt, okazało się, że w pojeździe znajduje się blisko 50 krzewów konopi indyjskich. Ponadto kierowca posiadał woreczek foliowy z amfetaminą. Podczas dalszych czynności w domu mężczyzny policjanci znaleźli blisko 2 kilogramy marihuany, urządzenia do produkcji oraz plantację kolejnych 25 krzewów – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policij w Garwolinie.

Właściciel nielegalnych środków odurzających został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W tej sprawie został zatrzymany również 32-latni wspólnik mężczyzny, który podczas zatrzymania posiadał przy sobie marihuanę. Mężczyznom zostały postawione już zarzuty. Wobec 29-latka zastosowano poręczenie majątkowe i dozór policyjny, a wobec 32-letniego mieszkania gm. Garwolin tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Łącznie zabezpieczono blisko 12 kilogramów marihuany. Sprawa znajdzie swój finał na sądowej wokandzie, mężczyznom grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

KPP Garwolin

Komentarze  

+1 #3 Najpierw wiedzą medycznaEwa 2019-11-12 09:28
Krótki film o zabijaniu?

https://m.youtube.com/watch?v=4II07ZflTyI

Badania nad właściwościami marihuany i jej wpływem na ludzki mózg opóźnione są o ponad 30 lat względem wiedzy jaką posiadamy na temat innych neuroprzekaźnik ów typu dopaminy,,serot oniny,adrenalin y,oksytocyny itp.

Zażywanie jej na własną rękę przynosi więcej szkody niż korzyści. Zyskują tylko nielegalnie handlarze. Finansowo.

Nawet jeśli okaże się wydajnym lekiem to od jego zalecanego stosowania będzie medycyna, lekarze, służba zdrowia a nie bandziory.
Cytować
+13 #2 Lech i CzechJerzy Cieślański 2019-11-07 20:17
Cytuję Gość:
Niech Państwo nie wpisują złych informacji bo koleś dostał 2mieisace sankcji a nie 3.

To nie jest zła informacja dla "sprawiedliwych " zwolenników totalitarnego państwa i zwalczania wszelkich pocieszaczy i używek,oprócz rytualnego alkoholu dla szamanów i opium dla ludu czyli relignijnych zabobonów.
Informacja chwilowo była zła dla inkryminowanego hodowcu zioła bo 3 nie 2. Pan żeś się pospieszył i pechowego zielarza pocieszył.

W sąsiednich Czechach każdy pełnoletni obywatel może mieć legalnie na własne potrzeby w domu jeden merry Huany doniczkowy krzew. Dzięki tej zielonej ozdobie rzeczywistości, relignijnym i zacofanym medycznie uprzedzeniom wbrem,dorosły człowiek może tam na codzień poczuć rajską świadomość bycia szczęśliwym bogiem w samym sobie.
Dobre,dobre,dobre :):):)
Jak ateista usta w usta z wygolonym "bobrem"podczas czułego masażu ślicznotek beauti 100-tu

U nas po tysiąckroć "zabójciejszy" alkohol karalny tylko za "monopol".Szczę śliwa Huana hetki,na amen,zakazana.
Zamiana alko na merry bardzo stratna dla budżetowejsfery .Dla pracujących alternatywne pędzenie bimbru=kosztown y wysiłek i zawracanie głowy więc prościej kupić od rządu w monopolowym.Jed no ziarenko z karmy dla papug z klatki u sąsiadki i doniczka w nasłonecznionym oknie w domu nie da zarobić nikomu.Ani Skarbowi ani nielegałom.I na wyborcze przekupstwo 500plus zrobi się za mało.
A przecież dla emerytów,na własny użytek,przy darmowym oglądaniu chorej propagandy TVreżimowej,to jak psychicznny ochraniacz na głowę.Po 75 koniecznie darmowy.

Aby Europa biła nam brawo wartoby zmienić kulawe prawo.
A tymczasam P.P. musi zgodnie z tym prawem łamiącym zdrowy rozsądek,gości je łamiących ścigać.
Cytować
0 #1 PomyłkaGość 2019-11-05 09:03
Niech Państwo nie wpisują złych informacji bo koleś dostał 2mieisace sankcji a nie 3.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież