Sześciu kierowców straciło prawo jazdy

Opublikowano: 12 listopad 2019, 09:43 Kategoria Aktualności

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne połączenie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali sześć praw jazdy.

4 listopada. Mariańskie Porzecze (gm. Wilga). 52-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Opel, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Wildze.

8 listopada. Jabłonowiec (gm. Trojanów). 34-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Opel, znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym ponad 0.2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie.

8 listopada. Wola Rębkowska (gm. Garwolin). 40-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Mercedes, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

8 listopada. Miastków Kościelny. 25-letni mieszkaniec powiatu łukowskiego, kierował samochodem marki Ford, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

10 listopada. Stare Podole (gm. Wilga). 25-letni obywatel Ukrainy, kierował samochodem marki Ford, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu i uderzył w ogrodzenie posesji. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Wildze.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 1 osoba straciła prawo jazdy. W tym przypadku kontrola drogowa zakończyła się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

KPP Garwolin

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież