Po alkoholu i za szybko - stracili prawa jazdy

Opublikowano: 03 grudzień 2019, 10:51 Kategoria Aktualności
policjaKPP Garwolin

Podczas minionego tygodnia na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 9 praw jazdy - za zbyt szybką jazdę w terenie zabudowany i prowadzenie auta po alkoholu. Rekordzista miał ponad 3,7 promila alkoholu w oragnizmie i spowodował kolizję. Inny kierowca po zatrzymaniu do kontroli próbował uciekać.

26 listopada w Stoczku 39-letni mieszkaniec powiatu lubartowskiego kierował samochodem marki BMW, znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym blisko 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Tego samego dnia w Czyszkówku 24-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Opel, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

27 listopada w Garwolinie wpadł 33-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem Honda, pomimo wyroku sądowego – zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

27 listopada w miejscowości Mroków 24-letni mieszkaniec powiatu żnińskiego, kierował samochodem Peugeot, pomimo wyroku sądowego – zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz doprowadził do kolizji drogowej. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie.

30 listopada w Garwolinie 24-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki Mazda, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

26 listopada w Czyszkówku 24-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Opel, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

30 listopada w miejscowości Oblin – 44-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Mercedes, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 3,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna doprowadził do kolizji drogowej z innym pojazdem, odjechał z miejsca zdarzenia zatrzymując się na ogrodzeniu posesji. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Maciejowicach.

1 grudnia w miejscowości Żelazna 19-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki Seat, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna podjął pieszą próbę ucieczki, lecz został zatrzymany przez policjantów. 22-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, pasażer auta będąc w stanie nietrzeźwości - wynoszącym blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu, próbował odjechać samochodem - bezskutecznie. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

1 grudnia Dębówka, mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Audi, pomimo wyroku sądowego – zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 1 osoba straciła prawo jazdy. W tym przypadku kontrola drogowa zakończyła się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

KPP Garwolin/oprac. red.

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież