Nowa policyjna Kia. Dla Pilawy i Parysowa

Opublikowano: 12 grudzień 2019, 12:17 Kategoria Aktualności

Garwolińska komenda otrzymała kolejny nowy radiowóz. Jest to Kia Sportage, która została kompleksowo przystosowana do służby. Całkowity koszt pojazdu to ponad 110 tysięcy złotych.

Wczoraj Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie otrzymała nowy radiowóz Kia Sportage z silnikiem benzynowym 1,6l o mocy 177KM. Całkowity koszt pojazdu to ponad 110 tys. zł. Kwota obejmuje radiowóz już gotowy do działania i w pełni przystosowany do służby.

Środki na zakup pochodziły z budżetu państwa. Zostały przekazane przez Komendę Główną Policji, Miasto i Gminę Pilawa oraz Gminę Parysów.  W uroczystym przekazaniu pojazdu udział wzięło kierownictwo garwolińskiej komendy oraz Burmistrz Miasta i Gminy Pilawa Albina Łubian i zastępca Wójta Gminy Parysów Bożena Nowosielska.

Radiowóz został również poświęcony przez proboszcza parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Garwolinie ks. Stanisława Szymusia. Pojazd na co dzień będzie pełnił służbę na terenie gminy Pilawa i Parysów.

KPP Garwolin

Komentarze  

+3 #2 błąd na błędzieparysewiak 2019-12-12 13:19
Panie redaktorze dwojga imion Moderatorze Łukaszu Korycki nie Bożena Nowosielska , a czarująca Bogusia
Nowosielska.
Cytować
+11 #1 ba 2019-12-12 12:49
Współczuję księdzu, że musi się zajmować święceniem samochodu, który jest narzędziem pracy policjanta. Mam nadzieję, że politycy nie wpadną na pomysł, żeby święcić kajdanki, pałki czy pistolety policjantom.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież